
Van der Molen Kunststoffen is sinds 1985 een dynamisch, familie bedrijf dat gespecialiseerd is in het bewerken van alle soorten kunststoffen en RVS. Van acrylaat displays voor de presentatie branche, tot aan technische producten. Voor het vervaardigen van uw producten volgens de wensen van de klant, beschikken zij over een machinepark die dit mogelijk maakt.
Of het nou om boren, lijmen, polijsten, zeefdrukken, frezen, graveren of digitaal printen gaat, bij Van der Molen Kunststoffen kan je voor al je vraagstukken terecht.
Meer weten over dit mooie bedrijf? Kijk op www.vandermolenkunststoffen.nl
Het bedrijf heeft duurzaamheid hoog in het vaandel staan en voert dit ook door in het wagenpark. Na een vergelijk van diverse elektrische modellen hebben ze voor een Tesla Model 3 gekozen.
We danken Fabian van der Molen voor het vertrouwen in You Leasesupport en wensen hem alvast vele veilige kilometers.
Ook interesse in een nieuwe leaseauto? Stuur een email naar daniel@youleasesupport.nl of bel met 033 – 20 30 580.
Wil je graag vrijblijvend lease auto advies of een voorstel voor het uitbesteden van je wagenpark? Laat het ons weten.
Wij nemen nog dezelfde dag contact met je op om je wensen door te nemen en de boel in gang te zetten. Daar kun je op rekenen!
You Leasesupport B.V.
Rostockweg 1
3825 PG Amersfoort
KvK 67862284
Email: daniel@youleasesupport.nl